11.22.2011

..

Człowiek nie tylko szyciem żyje. Lubię robić zdjęcia, ale nie mam, komu. Mój kot jak widzi aparat, to ucieka. Te są z mojego balkonu.

11.21.2011

Żakiet model 104, Burda 11/2011.

Ten żakiet, to niewypał. Jak widzicie z tyłu jest za szeroki. Podszewka, to fuszerka na całego, więc wam nie pokaże. Rygieliki uszyłam, ale później odprułam. Ten materiał jest za gruby i strzępi się niemiłosiernie. I pomyśleć, że dawno temu skończyłam szkołę odzieżową, więc powinnam umieć uszyć żakiet, ale od 15 lat nic nie szyłam. Czy za duży rozmiar skroiłam, że taki jest szeroki w pachach tyłu? Da się to jakoś poprawić? Bo z przodu jest dobry. Zapięcia jeszcze nie mam. Muszę zrobić sobie manekina. Pozdrawiam Was.11.18.2011

Sukienka.

Wiem wiem powinno być o żakiecie, ale, tak jak pisałam słomiany zapał mam. Za, to muszę wam pokazać moją nową (starą) sukienkę. Jakiś czas temu znalazłam zdjęcie Giovanny Battagli w ślicznej sukience. Też taką chciałam i weszłam przez przypadek do sklepu internetowego vintage i się trafiła. Biskupi róż, to mój ulubiony kolor. Ale mam farta. :)


zdjęci z stockholm-streetstyle

A ta jest moja.

zdjęcie z ragsandsilks

11.06.2011

Początki.

Witajcie!
Mam nadzieje, że ten blog zmobilizuje mnie do szycia. Zaczęłam szyć żakiet i mam nadzieje, że go skończę i wam pokaże. Cierpię na słomiany zapał. :):)