2.24.2012

Bluzka z baskinką.
Najpierw chciałam uszyć sukienkę z baskinką, ale ja prawie nie chodzę w sukienkach, chyba że w długich. Więc wymyśliłam sobie bluzkę. Nie znalazłam idealnego wykroju. Ten jest z Burdy 2/2011. Jest, to góra sukienki model 104 z doszytą baskinką z koła.  Baskinka, to idealny wynalazek na mój chudy tyłek hahahahaha. Koszt 8 zł.  Pozdrawiam. M.

2.20.2012

Nowa maszyna. SilverCrest.

Mój kochany mąż sprawił mi wcześniej prezent urodzinowy.  O to on :):):)Jeśli któraś z was chciałaby kupić sobie maszynę z Lidla SilverCrest to od dziś w Lidlu. Niestety, overlocka już o 8.15 nie było żadnego. Przynajmniej u mnie. Były jeszcze takie zestawy nici:


 


Obecnie szyje bluzkę z baskinką. Utknęłam przy wszywaniu zamka krytego.  Nigdy wcześniej  nie wszywałam takiego i teraz muszę pruć, bo wyszło tragicznie.


2.04.2012

Pomoc dla Grzegorza.

Potrzebna jest pomoc dla Grzegorza. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na blog Loli http://maniaszycia.blogspot.com/.  Jeśli możesz umieść tą informacje na fb lub swoim blogu. Pozdrawiam.

2.01.2012

Darmowy kalendarz do pobrania i wydrukowania.


Świetne sówki.  Dla małych dziewczynek i tych większych hahaha . Sami wybieramy, który obrazek będzie przy danym miesiącu.  Do pobrania i wydrukowania na stronie: http://www.myowlbarn.com/p/owl-lover-2012-calendar.html