7.31.2013

Burda 9/2013.

Jak chcecie zobaczyć więcej modeli, to znalazłam na rosyjskim blogu tu: klik.

Właśnie myślałam o takiej spódnicy. Mam nadzieje, że będzie wykrój. 
zdjęcia burdastyle.de

7.22.2013

Spódnica z sukienki :)

Musiałam przerobić tę sukienkę na spódnicę, bo była strasznie obszerna i jak zobaczyłam na zdjęciu jak wyglądam, to od razu stwierdziłam, że to dobry pomysł :) Szkoda, tylko że zabrakło tkaniny na pasek i musiałam wszyć gumkę. Muszę sobie taką spódnicę uszyć tylko z paskiem, dół jest fajny taki rozłożysty, co w sukience mi przeszkadzało, a w spódnicy nie.sukienka przed przeróbką

7.19.2013

Długa spódnica w palmy.

Jak już psiałam kiedyś lubię wszystko, co maksi :)
 Spódnicę uszyłam dzień przed wyjazdem na wakacje.  Pasek jest ze spódnicy model 122(3/2013). Z boku ma rozcięcie, bo dół jest z kawałka tkaniny 100x140. Mam jeszcze kawałek tej tkaniny i muszę sobie uszyć bluzkę, to będę miała komplet :)

7.15.2013

Wróciłam :)Wreszcie wróciłam. Stęskniłam się za moją kicią.  Jak pojechaliśmy ją odebrać od ciotki, to nie chciała nawet  podejść :) Na szczęście jak wróciła do domu, to jej obraza przeszła. Przez te 3 tygodnie jedzenia lodów deserów itp. przybyło mi sporo w pasie,  moja koleżanka, która jest w 3 miesiącu ciąży  ma mniejszy brzuch :):):) Szkoda, że ja tyje tylko tam, gdzie nie potrzeba,  à propos mojej wagi, to poczułam się na wakacjach jak w podstawówce.  Usłyszałam z pięć razy tekst "rany jaka ona chuda" itp. Jak widać brzuch dobrze maskowałam hahahahahah. Zawsze się zastanawiam co takie osoby myślą rzucając taki tekst? Że niby pójdę się opcham pączkami, żeby oni mieli lepszy dzień? To muszę ich zmartwić kupiłam na wakacjach książkę "Dieta abs" i zamierzam się do niej dostosować. Moja pierwsza w życiu dieta :)


 Jak się ktoś wybiera do Łeby, to niedaleko jest Stilo jest tam piękna plaża i latarnia, z której przy ładnej pogodzie można obejrzeć okolice.
Sukienka którą pokazywałam ostatnio  :)
Stilo
Stilo