Burda 3/2015.

Najbardziej podoba mi się ta ruda dziewczynka. Prześliczna :) Na blogu Pandy jest więcej zdjęć,  znalazłam tam  parę fajnych rzeczy dla siebie.
Napaliłam się na spódniczkę z koronką z tego linka.  Moja wersja będzie dłuższa, bo oryginał jest dla mnie za krótki :) Czekam na zamówioną tkaninę. Koronkę już mam. 
Pozdrawiam :)


Komentarze

 1. Może ta Burda okaże się ciekawsza od styczniowej i lutowej, które jak dla mnie były totalną porażką.
  Spódnica bardzo oryginalna. Trochę zaskakujące to zestawienie grubego materiału i koronki, ale wypada ciekawie. Sukces tkwi w odpowiednim doborze tkanin. Pochwal się jak ją uszyjesz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tkaninę zamówiłam przez net jak nie będzie pasować, to będzie problem :) Moja nie jest gruba. Na pewno pokaże. Co do gazety, to ten numer wyjątkowo trafił w mój gust. Najgorsza była styczniowa. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Ja na razie zachwycam się lutową Burdą i zaczęłam już produkcję ale widzę, że kolejna też się nieźle zapowiada. Nareszcie! Po tych kilku ostatnich słabych numerach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio słabo u mnie z komentarzami, ale widziałam i podziwiałam twoje dzieła :)

   Usuń
 3. Parę rzeczy z tej Burdy zwróciło moją uwagę , może kupię bi 1 i 2 numer mnie nie zachwycił, ja mam dużo starych Burd i niestety wiele modeli się powtarza, więc mija się z celem ich kupowanie. Ale tej sobie chyba nie odmówię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada sie nie najgorzej. Chyba tez sie na nia skusze, bo i bluzeczkan i czarna sukienka sa calkiem, calkiem.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz