1.26.2016

Różowy swterek.

 Wczoraj uszyłam, a dzisiaj pokazuje. Jeszcze takiego tempa nie miałam hahah. Sweterek z dzianiny (wełniana angora 67% z domieszką poliestru 13% oraz lureksem 20%).  Dzianina beznadziejna, bardzo się zaciąga.  Wykrój to przerobiony model 123a z Burdy 9/2012. Na pewno jeszcze skorzystam z tego wykroju.
 

Wykrój Burda 9/2012, model 123a.


zdjęcie burda.ru
1.25.2016

Lista życzeń - sukienki.


Przygotowałam sobie listę sukienek na ten rok. Wątpię żebym połowę z tego uszyła z moim słomianym zapałem. Pomarzyć można :):) Z tych wszystkich sukienek trzecią zaczęłam w zeszłym roku. Miałam problemy z dopasowaniem do mojej figury i rzuciłam ją w kąt. Może w tym roku ją skończę to wykreślę jedną z listy. Na końcu jest zdjęcie bluzki ze spódnicą. Jak znajdę idealną koronkę to będę szyła hehe. Kiedyś pokazywałam spódnicę z koronką (). Chciałabym ją uszyć, ale nadal nie mam odpowiedniej tkaniny. Źle zrobiłam, że kupiłam kremową koronkę. Mogłam białą to do wszystkiego by pasowała. 


zdjęcie Reserved.com.pl

 
zdjęcie Burda.ru
zdjęcie by Handzdjęcie Burda.ru

zdjęcie Burda.ru

zdjęcie Burda.ru

zdjęcie Burda.ru

zdjęcie Burda.ru


zdjęcie Burda.ru
zdjęcie Burda.com.

zdjęcie neimanmarcus.com

Edytowano 26.01.

Mag Ik  dodaje tę 12-stą :) Pamiętaj o odpowiednich modłach. 

Tak na poważnie to chciałam Wam napisać, że parę na pewno odpadnie jak zrobię próbną wersje i uznam, że jednak to nie to. Dużo rzeczy tak odpadło w szyciu. 


zdjęcie Burda.ru